Sayfa başlığı

TARİHÇEMİZ

 

Mavi umut eğitim kurumları eğitim sektörüne dershanecilik faaliyetleri ile 2002 yılında ilk adımını atmıştır. Başlangıçta Öğrenci yerleştirme sınavlarında ki yüksek başarıları sayesinde öğrenci sayıları hızla artmış ve şubeleşmeye başlamıştır. Beş farklı kurs merkezi şubesiyle öğrencileri sınavlara hazırlamaya devam etmektedir. 2010 yılında ilk anaokulunu açarak okul öncesinde de varlığını göstermiştir. Bu adım kurumun eğitimde ki çeşitliliğini ve kalitesini daha da artırmıştır. Zaman içerisinde ki yüksek memnuniyetten dolayı İstanbul’un farklı semtlerinde 9 farklı noktada Anaokulları açarak hizmet vermeye devam etmektedir.2014 yılında Bahçelievler Yenibosna kampüsünü 2018 yılında Zeytinburnu Kazlıçeşme kampüsünü açarak anaokulu ilkokul ve ortaokul kademelerinde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Zeytinburnu Kazlıçeşme kampüsünün açılmasıyla, Mavi Umut Eğitim Kurumları, İstanbul'da daha fazla öğrenciye ulaşarak eğitim faaliyetlerini daha da genişletmiştir. Mavi Umut Eğitim Kurumları, 20 yılın üzerindeki deneyimiyle öğrencilere nitelikli bir eğitim sunmaya devam etmektedir. Bu süreç boyunca on binlerce öğrenciye "öğrenmeyi öğretmekten" gurur duymaktadır ve eğitimdeki başarılarıyla tanınmaktadır.

 

NEDEN MAVİ UMUT EĞİTİM KURUMLARI

Sevgi Dolu Ortam: Yönetici, öğretmen ve çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz sevgi dolu ortamda,  çocuğunuzun kendini mutlu ve güvende hissetmesini sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Kişiye Özel Eğitim: Kişiye ve hedefe odaklı özel bir eğitim imkanı sunuyoruz. Her öğrencinin öğrenme tarzı farklıdır. Bu nedenle eğitimi onların ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz.

Okul Aile İşbirliği: Öğrencimizin ailesi ile  yüksek standartlı bir işbirliği içindeyiz. Öğrencimizin gelişiminde ailesinden sonraki sorumluluğu üstleniyor, eğitim sürecini birlikte yönlendiriyoruz.

Öğrenci Odaklılık: Öğrencilerimizi emanetiniz olarak kabul ediyor ve onların gelişimlerine ve başarılarına odaklanıyoruz.

Dil Eğitimi: Bir yabancı dili iyi derecede öğrenme önemlidir. İkinci yabancı dili de yeterli derecede öğrenimine önem veriyoruz. Dil eğitimini Türk ve Native öğretmenler aracılığıyla sunuyoruz.

Yetenek Geliştirme: Öğrencinin yeteneklerini tespit ediyor ve onları geliştirmeleri için uygun ortam sağlıyoruz. Her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. 

Destekleyici Programlar: Anasınıfından üniversiteye uzanan süreçte öğrencileri destekleyici eğitim programları sunuyoruz. Düşünme, planlama ve iş başarma kapasitelerini geliştirmeye odaklanıyoruz.

Koç Öğretmenler: Eğitimimizin olmazsa olmazı Koç Öğretmenlerimizle Öğrenci Takibi ve desteğidir. Eğitimli koç öğretmenlerimizle her alanda öğrencilerimizin yanında ve onların destekçisiyiz.  

Çok Yönlü Gelişim: Öğrencilerimizin, sadece akademik başarılarını değil, aynı zamanda sosyal, kültürel ve sportif gelişimini önemsiyoruz. Öğrencilerimizi ulusal ve evrensel değerleri benimseyen bireyler olarak yetiştiriyoruz.

Fiziki İmkanlar ve Profesyonel Yönetim: Eğitimde başarı için fiziki imkanlar, profesyonel yönetim, uygun programlar ve eğitim personelinin yetkinliğinin, kaliteyi birlikte getireceğine inanıyoruz.

Hızlı iletişim
  • 0(212) 547 33 23
  • 444 8 360
  • info@maviumut.com.tr
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM